Dažymo Paslaugos

Dažymo paslaugos

 

 

MDF Dažymas

MDF plokštė – sąlyginai nebrangi ir itin universali medžiaga, kuri išsiskiria labai plačiomis panaudojimo galimybėmis. MDF dažymas purškiamu būdu – novatoriškas dažymo sprendimas, kuris suteikia galimybę išsirinkti maksimaliai individualius poreikius atspindinčią plokštės spalvą ir sukurti išskirtinai lygų ir vientisą dažytos medžiagos paviršių. Pasitelkiant į pagalbą purškiamą dažymo technologiją galima nudažyti ne tik MDF plokštes, bet ir preciziškai įgyvendinti medžio masyvo, stiklo, metalo ar kitos medžiagos dažymo procesus.

Kitos teikiamos paslaugos:

Dažymas profesionalus ir greitas MDF plokščių, medžio masyvo, faneros, PVC, stiklo ir metalo dažymas purškiamu būdu.

Lakavimas – medžiagų lakavimas naudojant inovatyvią techniką ir maksimaliai konkrečiai medžiagai pritaikytas lakavimo priemones.

Patinavimas – pasitelkiant į pagalbą specialią medžiagos apdirbimo technologiją sukuriamas ypač natūralus, sendintos medžiagos efektas.

Beicavimas – medinių paviršių tonavimo būdas, kurio pagalba išgaunama unikali medienos spalva ir suteikiamas papildomas apsauginis sluoksnis.

Dažų parinkimas – gausus ir spalvingas aukštos kokybės dažų pasirinkimas, kuris garantuoja precizišką rezultatą ir itin ilgai išliekančią pirminę medžiagos išvaizdą.

MDF dazymas woodeka
dazymas MDF woodeka UAB

Kodėl mes?

MDF dažymo patirtis

Mūsų įmonės specialistai gali pasigirti ilgamete MDF dažymo darbų patirtimi. Dažymo proceso metu naudojame tik aukščiausios kokybės dažus ir kitas priemones bei pažangiausią dažymo įrangą. Dėl šios priežasties galime suteikti išskirtinai aukšta kokybe pagrįstą MDF ir kitų medžiagų dažymo paslaugą bei pasiūlyti optimalius sprendimus, kurie užtikrina nepriekaištingą ir, savaime suprantama, ilgalaikį rezultatą už racionalią kainą.

MDF dazymas

Patikėkite MDF plokščių dažymą mūsų pecialistams

Esame viena lanksčiausiai dirbančių įmonių Lietuvoje

Gaukite profesionalią konsultaciją dažymo klausimais visiškai NEMOKAMAI

lt_LT